Job-ID:18784

Csatlakozz hozzánk! Az autóipar nemzetközi partnereként mi alakítjuk a jövő mobilitását. A termékeink arculatot adnak a járműveknek és jelentős értékeket képviselnek. Tudj meg többet arról, hogy miket gyártunk és milyen vezetői megoldásokkal szolgálunk. Jelentkezz most!

Csoportvezető

Újhartyán      | Teljes munkaidő  | határozatlan

Az Ön feladatai:

  • Csoportjába tartozó munkatársak irányítása, képzése, fejlesztése, valamint ösztönzése
  • Támogatja a csapat kohézióját, biztosítja a csapattagok motivációját, elköteleződését
  • Feladata továbbá a termelési terv megfelelő betartása
  • A termelési eszközök, berendezések, felszerelések optimális műszaki és gazdasági kihasználásának optimalizálása
  • A termelési követelményeknek való megfelelés és a hulladék csökkentése
  • A gyártási folyamatok nyomon követése, fellépés minőségi és mennyiségi eltérések esetén
  • A termelési dokumentációk megfelelő vezetése

Az Ön profilja:

  • Minimum középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Minimum 3-5 éves, csoportok vezetésében szerzett tapasztalat
  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás előny
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
  • Céges busz vagy munkábajárás költségtérítése
  • Támogató csapat
  • Változatos céges rendezvények
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu