Job-ID:18834

Csatlakozz hozzánk! Az autóipar nemzetközi partnereként mi alakítjuk a jövő mobilitását. A termékeink arculatot adnak a járműveknek és jelentős értékeket képviselnek. Tudj meg többet arról, hogy miket gyártunk és milyen vezetői megoldásokkal szolgálunk. Jelentkezz most!

Folyamatmérnök -ME ASM

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • Fejleszted és megvalósítod az autóipari projektek koncepcióját az összeszerelési folyamatok terén
  • Megvalósítod az új projektek keretében a gépek és berendezések koordinációját az ajánlatkéréstől a szériatermelésig, a határidők és a költségterv betartásával
  • Kidolgozod az Optimális gyártási folyamatokat, a gépek és berendezések standardizált koncepcióját
  • Új technológiákat építesz ki innovatív módon, a Smart Production és az Industry 4.0 elveinek a figyelembevételével
  • Folyamatosan egyeztetsz a belső projektcsapatokkal, illetve folyamatosan kommunikálsz a külső szállítók és a vevők felé

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú műszaki végzettség rendelkezel
  • Szerelés vagy projektmenedzsment területen
    szereztél tapasztalatot,
  • Előnyt jelent, ha műanyagiparban dolgoztál korábban
  • Angol vagy német nyelvtudásod aktív, napi szinten használod
  • Szeretsz és hajlandó is vagy külföldre utazni
  • Analitikus és kreatív gondolkodó vagy, aki olyan folyamatokat teremt, amelyek hatékonyak, mint a jól olajozott gépezet

Amit nyújtunk:

  • Cafetéria juttatásunk évi bruttó 600.000 Ft értékben választható
  • Kiemelkedő mértékben támogatjuk a munkába járásod költségeit
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezetben dolgozhatsz

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu