Job-ID:18588

Csatlakozz hozzánk! Az autóipar nemzetközi partnereként mi alakítjuk a jövő mobilitását. A termékeink arculatot adnak a járműveknek és jelentős értékeket képviselnek. Tudj meg többet arról, hogy miket gyártunk és milyen vezetői megoldásokkal szolgálunk. Jelentkezz most!

HSE koordinátor

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • A munka-, környezet-, és egészségvédelmi rendszer irányítása és fejlesztése
  • HSE tevékenységgel kapcsolatos nyilvántartási és adatszolgáltatási kötelezettségek cégcsoporton belül, hatóságok felé
  • Belső auditok lefolytatása
  • Általános és folyamatos HSE kontroll a gyár egész területén
  • Munkabalesetek kivizsgálása, riportálása
  • Kockázatértékelés és egyéb munkabiztonsági szaktevékenység ellátása
  • HSE szakterülettel kapcsolatos adatok gyűjtése, elemzése, kimutatások készítése
  • HSE oktatások tartása, oktatási anyagok készítése, fejlesztése
  • Részvétel a HSE témájú fejlesztésekben

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú munkavédelmi vagy környezetmérnöki képesítés és középfokú munkavédelmi képesítés
  • Autóiparban, gyártó cégnél szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés
  • Prioritáskezelés és terhelhetőség
  • MS Office ismeretek
  • 14001 és 45001 ismerete, valamint német nyelvtudás előny
  • Tűzvédelmi tapasztalat vagy végzettség előny

Amit nyújtunk:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Magas szintű önmotiváció és céltudatosság

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu