Job-ID:18814

Csatlakozz hozzánk! Az autóipar nemzetközi partnereként mi alakítjuk a jövő mobilitását. A termékeink arculatot adnak a járműveknek és jelentős értékeket képviselnek. Tudj meg többet arról, hogy miket gyártunk és milyen vezetői megoldásokkal szolgálunk. Jelentkezz most!

Hibaanalizáló technikus

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • Az előző napi mérési eredmények bemutatása
  • A hiba vizuális felmérése, szükség esetén nagyító alatt
  • Mikroszkópos elemzés, és képdokumentáció
  • Sori analízis végrehajtása, a problémák gyors lereagálása
  • A robotprogramozó támogatása a hibakeresésnél
  • Kísérletek betervezése, és dokumentálása
  • A termelési személyzet műszaki oktatása a hibafelismerésre
  • aktív részvétel a technológiai takarítás szervezésében

Az Ön profilja:

  • Szakirányú végzettség (anyagvizsgáló, labor)
  • Társalgási szintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, csapatban való munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Minőségügyi / lakkozási vonalon szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
  • Teljes mértékben támogatjuk a bejárásod költségeit
  • Támogató csapat
  • Változatos céges rendezvények
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhatsz

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu