Job-ID:18793

Csatlakozz hozzánk! Az autóipar nemzetközi partnereként mi alakítjuk a jövő mobilitását. A termékeink arculatot adnak a járműveknek és jelentős értékeket képviselnek. Tudj meg többet arról, hogy miket gyártunk és milyen vezetői megoldásokkal szolgálunk. Jelentkezz most!

Kiszállítási koordinátor

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • Kiszállításhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, fuvarszervezés, egyeztetés a műszakvezetőkkel
  • Szállítmányozó partnerekkel történő napi kapcsolattartás, fuvarszervezés
  • Kiszállítási feladatokhoz tartozó napi kapcsolattartás a vevőkkel idegen nyelven is
  • Kiszállításhoz kapcsolódó KPI-ok kontrollja
  • Kiszállítással kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Rendelésállomány nyomon követése a vevő/gyártási igények alakulásának megfelelően
  • ERP rendszer diszpozitív alapadatainak karbantartása
  • Extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Információáramlás biztosítása a társosztályok között

Az Ön profilja:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Autóiparban logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Vevői kommunikációban szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Jó probléma megoldó képesség és kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozottság, proaktivitás, preciztiás
  • Terhelhetőség
  • Számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)

Amit nyújtunk:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
  • Teljes mértékben támogatjuk a bejárásod költségeit
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu