Job-ID:18604

Csatlakozz hozzánk! Az autóipar nemzetközi partnereként mi alakítjuk a jövő mobilitását. A termékeink arculatot adnak a járműveknek és jelentős értékeket képviselnek. Tudj meg többet arról, hogy miket gyártunk és milyen vezetői megoldásokkal szolgálunk. Jelentkezz most!

Projektmérnök

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • Festett külső alkatrészek - pl. lökhárító rendszerek, hátsó spoilerek, oldalsó díszlécek - fejlesztése az OEM Automotive környezetben dolgozó ügyfeleink számára.
  • A termékfejlesztés megvalósításának koncepciója és a cikk átadása valamelyik gyártóüzemünknek
  • A fejlesztési projekt költség-, ütemterv- és minőségügyi felelőssége és felügyelete
  • A projektben részt vevő területek belső koordinációja
  • Kapcsolattartó személy a vevők és a szállítók számára minden műszaki kérdésben
  • Külföldi utazási hajlandóság

Az Ön profilja:

  • Műanyagtechnológiai-, Gépész-, Jármű-, Ipari mérnöki vagy hasonló szakirányú diploma
  • Projektmenedzsment tapasztalat fejlesztési ágazatban,  ideális esetben  autóipari környezetben
  • Struktúrált, önálló munkavégzés
  • Angol vagy német nyelvtudásod aktív, napi használata

Amit nyújtunk:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Magas szintű önmotiváció és céltudatosság

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu