Job-ID:18648

Jsme REHAU. Jako přední světový specialista na zpracování polymerů vyvíjíme inovativní materiály, technologie a řešení pro budoucnost. Jdeme cestou digitalizace, individualizace, trvalé udržitelnosti a mobility. Tvoříme pokrok, který zlepšuje úroveň života lidí na celém světě – přidejte se k nám i vy!

Obchodní referent/ka

Prag  | Okamžitě  | Plný pracovní úvazek

Vaše kvalifikace:

  • znalost NJ pro každodenní komunikaci, AJ výhodou
  • znalost MS Office (Excel na dobré úrovni)
  • řidičský průkaz sk. B - ochota k příležitostným služebním cestám
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup
  • zkušenosti se systémem SAP výhodou

Náplň práce:

  • zpracování agendy sériových dodávek a náhradních dílů
  • administrativa objednávek
  • spolupráce s výrobními závody a pobočkami v Německu
  • správa ceníků
  • zadávání aktuálních dat do SAP
  • zpracování agendy otevřených pohledávek a reklamací vůči zákazníkům

Naše nabídka:

  • nabízíme práci ve stabilní firmě, která na českém trhu působí již 25 let
  • nabízíme dlouhodobou spolupráci
  • motivující finanční ohodnocení
  • vyplácíme 13. mzdu
  • pracovní dobu máme pružnou
  • nabízíme 5 týdnů dovolené
  • vyplácíme odměnu za přítomnost 500 Kč za měsíc
  • přispíváme na životní pojištění či penzijní připojištění 6 000 Kč za rok
  • přispíváme k významným životním událostem našich zaměstnanců (svatba, narození dítěte, životní či pracovní jubileum)
  • podporujeme sportovní aktivity
  • zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky)

Těšíme se na tvůj zájem. Vyplň prosím náš online formulář, nebo zašli životopis na e-mail hana.prochazkova@rehau.com. Pro bližší informace kontaktuj Hanku Procházkovou na telefonním čísle 272 190 124.