CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Vagy ajánlj minket ismerősödnek.

Automatizálási mérnök

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • Automatizált berendezések PLC szoftverek karbantartása
  • HMI szoftverek fejlesztése felhasználói szemszögből
  • Hibakeresés PLC program segítségével
  • A HMI és a PLC kódok közötti kommunikáció kidolgozása
  • Az elkészített szoftverek tesztelése
  • Szoftverkarbantartások - és fejlesztések elvégzése
  • Műszakos elektromos kollégák munkájának támogatása
  • Külső/belső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Elektromos berendezések hibafeltárás
  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása

Az Ön profilja:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Siemens PLC, TIA Portal programozás ismerete
  • Lakkozó berendezések/robotok ismerete előny
  • Programozási tapasztalat előny
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  • Csapatmunkára való készség
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafetéria
  • Közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Magas szintű önmotiváció és céltudatosság
  • Felelősségtudat és döntésképesség
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu