Betöltés...
Állásajánlat megosztása

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Vagy ajánlj minket ismerősödnek.

Folyamatmérnök - Lakkozó üzem

Újhartyán    | Teljes munkaidő   | határozatlan

Feladataid:
  • A lakkozó üzemmel kapcsolatos szakmai tevékenység támogatása
  • A központi szakmai területekkel való kapcsolattartás
  • Statisztikák készítése (napi, heti)
  • Javaslattétel műszaki jellegű termelési problémák megelőzésére; ennek kidolgozásában való részvétel
  • A lakkozó üzemvezető munkájának támogatása
Az Ön feladatai:
Az Ön profilja:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipar területén szerzett többéves tapasztalat
  • Lakkozó / festő üzemben szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Csapatmunkára való készség
  • SAP ismeret előny

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu