Állásajánlat megosztása

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Vagy ajánlj minket ismerősödnek.

Kapacitás tervező

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • Hosszú távú, stratégia szintű kapaciáts tervezése, új projektek kapaciáts igáynének (gépek, termelő területek) meghatározása, ehhez kapcsolódó beruházás tervezés
  • Kapcsolattartás a fejlesztő csapattal, kapacitásigányt érintő változások folyamatos követése
  • Társgyárak támogatása (Győri és Csheországi gyárak) új projektek indításában
  • Beruházási büdzsé tervezése
  • Beruházások jóváhagyatása és utánkövetése
  • Termelőeszközök áttelepítésének támogatása

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Több éves hasonló terüoleten és/vagy autóiparban szerzett szerzett szakami tapasztalat
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  • Döntéshozó és problémamegoldó képesség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Német nyelvtudás előny

Amit nyújtunk:

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu