CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Vagy ajánlj minket ismerosödnek.

Karbantartó mérnök

Újhartyán     | Teljes munkaidő   | határozatlan

Az Ön feladatai:

  • Fröccsöntő üzem (Engel gépek) preventív- korrektív karbantartásának megszervezése, ütemezése
  • Műszakos kollégák munkájának szervezése, koordinálása, oktatások megszervezése
  • Karbantartásokhoz szükséges anyagok beszerzése, raktár készlet ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Külső/belső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Külső/belső auditokon való felkészülés- részvétel
  • Hibaelemzések, kimutatások készítése
  • Új gépek beépítésének koordinálása, problémák elhárítása

Az Ön profilja:

  • Villamos vagy gépészmérnök végzettség
  • Siemens PLC programozás ismerete előny
  • Kuka robotok ismerete előny
  • Programozási tapasztalat előny
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  • Csapatmunkára való készség
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
  • Munkába járás költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu