Állásajánlat megosztása

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Vagy ajánlj minket ismerősödnek.

Termeléstervező

Újhartyán

Az Ön feladatai:

  • Vevői igéynek folyamatos kontorollja
  • Gyártási tervek elkészítése a vevői igáynek alapján a belső erőforrások figyelembe vételével
  • Gyártási terv megvalosulásásnak nyomonkövetése, újratervezés amennyiben szükséges
  • Nagyon szoros kapcsolattartás a belső logisztikai illtve kiszállíátsi osztályokkal valamint a gyártó területekkel
  • Napi, heti, havi riportok elkészítése
  • Adatszolgálatás a hosszútávú "capacity plan" elkészítséhez

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó koordinációs képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Számítógépes ismeretek (elsősorban MS Excel)
  • Precizitás
  • Angol nyelvtudás
  • Gyártó területek (fröccsöntés, lakkozás, összeszerelő üzem) tervezésében szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését! www.rehaukarrier.hu