CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Vagy ajánlj minket ismerősödnek.

Mérnök-üzletkötő

[[location_obj]]   [[custVerfuegbarkeit]]   [[custTeilzeitVollzeit]]   [[custBefristetUnbefristet]]

Feladataid:

• Épületgépészeti termékek értékesítése
• Kapcsolattartás a meglévő vevőkörrel
• Hosszú távú vevőkapcsolatok kiépítése és bővítése
• Alkalmazástechnikai tanácsadás
• Projektek követése
• Új rendszereink piaci bevezetése
• Rendezvényeken való részvétel
• Kivitelezők oktatása
• Munkavégzés helye: változó a terület szerint

Amit kínálunk:

• Multinacionális vállalati munkakörnyezet
• Kiváló munkahelyi légkör közvetlen és nyílt kommunikációval, kötetlen munkavégzés, mobilitás
• Izgalmas és sokoldalú feladatkör
• Külföldi üzleti utak
• Nemzetközi és belföldi továbbképzési lehetőségek
• Legkorszerűbb információs infrastruktúra
• Szolgálati gépkocsi, telefon és laptop
• Kiemelkedő jövedelmi lehetőségek
• Cafeteria

Feltételek:

• Felsőfokú épületgépész mérnök végzettség
• Legalább 1–3 év épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
• Megbízható MS Office- és AUTO CAD-ismeretek
• Önálló, vevőorientált munkavégzés
• Csapatszellem, nyílt kommunikáció
• „B” kategóriás jogosítvány
• Alapos piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer előnyt jelent
• Német és/vagy angol nyelvtudás előny

A jelentkezéseket csak motivációs levél mellékelésével tudjuk befogadni és feldolgozni.
Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázati anyagát magyar és német/angol nyelven és motivációs levél kíséretében a lenti elérhetőségek valamelyikére.
REHAU Kft. – Bienge Eszter – 2051 Biatorbágy, Rozália park 9.
eszter.bienge@rehau.com